RN65E4420CB14
MFR.Part #
RN65E4420CB14
JLCPCB Part #
C1432631
Description
-65℃~+175℃ 442Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors