RN65E4321FRSL
MFR.Part #
RN65E4321FRSL
JLCPCB Part #
C1807550
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors