Y007710K0000T9L
MFR.Part #
Y007710K0000T9L
JLCPCB Part #
C1486184
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS