RN65E3923FRE6
MFR.Part #
RN65E3923FRE6
JLCPCB Part #
C1798740
Description
-65℃~+175℃ 392kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors