RN65E3483FRSL
MFR.Part #
RN65E3483FRSL
JLCPCB Part #
C1806377
Description
-65℃~+175℃ 348kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors