RN65E3323FBSL
MFR.Part #
RN65E3323FBSL
JLCPCB Part #
C1431236
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors