RN65E3163BRE6
MFR.Part #
RN65E3163BRE6
JLCPCB Part #
C1803645
Description
-65℃~+175℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors