RN65E2941FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E2941FBSL
JLCPCB Part #
C1432186
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors