RN65E2802BRSL
MFR.Part #
RN65E2802BRSL
JLCPCB Part #
C1814221
Description
-65℃~+175℃ 28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors