RN65E2802BB14
MFR.Part #
RN65E2802BB14
JLCPCB Part #
C1433534
Description
-65℃~+175℃ 28kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors