CP0005620R0JE66
MFR.Part #
CP0005620R0JE66
JLCPCB Part #
C19427009
Description
-65℃~+225℃ 5W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS