RN65E2493BRE6
MFR.Part #
RN65E2493BRE6
JLCPCB Part #
C1803626
Description
-65℃~+175℃ 249kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors