RN65E2431FBSL
MFR.Part #
RN65E2431FBSL
JLCPCB Part #
C1431253
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors