RN65E2430FBSL
MFR.Part #
RN65E2430FBSL
JLCPCB Part #
C3403725
Description
-65℃~+175℃ 243Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors