RN65E2211CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E2211CB14
JLCPCB Part #
C1432494
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors