RN65D6191FBSL
MFR.Part #
RN65D6191FBSL
JLCPCB Part #
C1429786
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors