RN65E1581FRSL
MFR.Part #
RN65E1581FRSL
JLCPCB Part #
C3406278
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors