RN65E1502FBSL
MFR.Part #
RN65E1502FBSL
JLCPCB Part #
C1431293
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors