RN65E1301BB14
MFR.Part #
RN65E1301BB14
JLCPCB Part #
C3355194
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors