RN65E1001BB14
MFR.Part #
RN65E1001BB14
JLCPCB Part #
C3360376
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors