RN65E1213CB14
MFR.Part #
RN65E1213CB14
JLCPCB Part #
C1432614
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors