RN55E1213CB14
MFR.Part #
RN55E1213CB14
JLCPCB Part #
C1413973
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors