RN65E1200BBSL
MFR.Part #
RN65E1200BBSL
JLCPCB Part #
C1439227
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors