RN60C1580FRSL
MFR.Part #
RN60C1580FRSL
JLCPCB Part #
C1783364
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors