RN65E1153FRSL
MFR.Part #
RN65E1153FRSL
JLCPCB Part #
C3399182
Description
-65℃~+175℃ 115kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors