RNC65J7503BRRE5
MFR.Part #
RNC65J7503BRRE5
JLCPCB Part #
C3421763
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors