RN65E1130FB14
MFR.Part #
RN65E1130FB14
JLCPCB Part #
C1423489
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors