RN65E1002BRE6
MFR.Part #
RN65E1002BRE6
JLCPCB Part #
C3386522
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors