RN65D9201FB14
MFR.Part #
RN65D9201FB14
JLCPCB Part #
C3490992
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors