RN65D8R25FB14
MFR.Part #
RN65D8R25FB14
JLCPCB Part #
C3409153
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors