Y4725100K000V0L
MFR.Part #
Y4725100K000V0L
JLCPCB Part #
C1494200
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 750mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors