RN65D8870FBSL
MFR.Part #
RN65D8870FBSL
JLCPCB Part #
C3389064
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors