RN65D8660FR36
MFR.Part #
RN65D8660FR36
JLCPCB Part #
C3578322
Description
-65℃~+175℃ 500mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors