RN65D7870FRSL
MFR.Part #
RN65D7870FRSL
JLCPCB Part #
C1797468
Description
-65℃~+175℃ 500mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors