ERC65499R00BEEB500
MFR.Part #
ERC65499R00BEEB500
JLCPCB Part #
C3458498
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS