RN65D7802FB14
MFR.Part #
RN65D7802FB14
JLCPCB Part #
C1402690
Description
-65℃~+175℃ 500mW 78kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors