RNR65H2213FRB14
MFR.Part #
RNR65H2213FRB14
JLCPCB Part #
C3400328
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors