RN65D7322FB14
MFR.Part #
RN65D7322FB14
JLCPCB Part #
C3388753
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors