RN65D7153FRSL
MFR.Part #
RN65D7153FRSL
JLCPCB Part #
C3410303
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors