RN65D7152FRSL
MFR.Part #
RN65D7152FRSL
JLCPCB Part #
C1798129
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors