RN65D7150FBSL
MFR.Part #
RN65D7150FBSL
JLCPCB Part #
C3550834
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors