RN65D6983FBSL
MFR.Part #
RN65D6983FBSL
JLCPCB Part #
C1431834
Description
-65℃~+175℃ 500mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors