RN65D6981FBSL
MFR.Part #
RN65D6981FBSL
JLCPCB Part #
C1431479
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors