RN65C6981FBSL
MFR.Part #
RN65C6981FBSL
JLCPCB Part #
C1433040
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors