RN65D6491FB14
MFR.Part #
RN65D6491FB14
JLCPCB Part #
C1416214
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors