RNC55J2702BRR36
MFR.Part #
RNC55J2702BRR36
JLCPCB Part #
C3467866
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors