RN65D6000FRE6
MFR.Part #
RN65D6000FRE6
JLCPCB Part #
C1788444
Description
-65℃~+175℃ 500mW 600Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors