CP00071R500KE313
MFR.Part #
CP00071R500KE313
JLCPCB Part #
C1423168
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS