RN65D5762FRE6
MFR.Part #
RN65D5762FRE6
JLCPCB Part #
C1787208
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors