RN65D5492FB14
MFR.Part #
RN65D5492FB14
JLCPCB Part #
C1416585
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors